Ücretsiz İhracatta Hedef Pazar Analizi ve Müşteri Bulma Yöntemleri Eğitimi

  • 22
    Shares

Ücretsiz İhracatta Hedef Pazar Analizi ve Müşteri Bulma Yöntemleri Eğitimi

“Ücretsiz İhracatta Hedef Pazar Analizi ve Müşteri Bulma Yöntemleri Eğitimi” duyurusunu,  Türkiye’den yapılan mikro ihracatlar üzerine   önemli bir araştırma yürüten ve bir üniversitede öğretim görevlisi olan Zeynep İyiler hocamızın çalışmalarına destek olmak amacıyla yapıyorum. 

Hocamızın hazırlamış olduğu anketi doldurarak  hem bilimsel bir çalışmaya destek olacağız  hem de kendisinin vereceği  “İhracatta Hedef Pazar Analizi ve Müşteri Bulma Yöntemleri Eğitimi”ne  ücretsiz katılma hakkı kazanacağız. 

Şimdi sözü Zeynep İyiler hocamıza bırakıyorum;

” Sayın yetkili,

Okan Üniversitesi İngilizce İşletme Doktora Programı’nda “E-Perakende İşletmelerinde Marka Gücü ve Tedarikçi İlişkilerinin E-İhracat Performansına Etkileri” başlıklı bir doktora çalışması yürütüyorum.

Bu kapsamda hazırlanan anketimize cevap verebilirseniz, ülkemiz açısından önem taşıyan bir alanda yürütülen bilimsel bir çalışmaya değerli katkılarınız olacaktır. 

Anket; kendi webi, sosyal medya ve/veya Türkiye/yabancı ülke merkezli e-pazaryerlerinden son kullanıcıya  ürün/hizmet satan ve halen yurt dışına da gönderimi olan firmalara/şahıslara yöneliktir. Yazılım e-ihracatı da bu kapsamdadır.

Ankete katılmak için tıklayın: https://tr.surveymonkey.com/r/ZQQPGZ8

Cevaplama süresi maksimum 10 dakikadır. Her sorunun doldurulması beklenmektedir.

Zaman kısıtımız olduğu için anketi mümkün olan en kısa sürede tamamlamanız önem taşımaktadır. 

Saygılarımla


Zeynep İyiler  “

Anketi doldurarak katkıda bulanan herkese çok teşekkür ederim. 


  • 22
    Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen + nineteen =